fbpx

Kalėdinis įmonės vakarėlis: kada pradėti jį planuoti?

Įmonės vakarėlis - sodyboje GYLYNĖ

Vis daugiau ir daugiau įmonių gražiausių metų švenčių proga savo darbuotojams dovanoja šventinius renginius. Juk kalėdinis įmonės vakarėlis – tai puikus būdas sutelkti kolektyvą, sukurti geresnę atmosferą organizacijos viduje bei sustiprinti darbuotojų motyvaciją.

Žinoma, surengti smagų ir įsimintiną vakarėlį – nėra vienos dienos darbas. Dėl šios priežasties GYLYNĖ komanda dalinasi patarimais, kada reikėtų pradėti organizuoti vakarėlį ir kokius pasiruošimo darbus atlikti.  

Svarbiausi vakarėlio planavimo darbai – kada juos atlikti?

Įmonės vakarėlio organizavimą reikėtų pradėti iki jo likus bent mėnesiui. Tuomet turėsite pakankamai laiko rasti vietą, paslaugų tiekėjus, parengti renginio scenarijų ir pasirūpinti kitais svarbiais organizaciniais reikalais.

 • Nustatykite renginio biudžetą

Daugelyje įmonių kalėdinei šventei yra skiriamas tam tikras biudžetas, kurį vakarėlio rengėjai turi paskirstyti įvairioms reikmėms. Prieš pradedant atlikti organizacinius vakarėlio pasiruošimo darbus rekomenduojama nusistatyti preliminarų biudžetą – kiek kuriai šventės daliai skirti pinigų.

 • Suraskite vietą įmonės vakarėliui

Kalėdinio vakarėlio rengimą reikėtų pradėti nuo vietos paieškos. Šventinis laikotarpis paprastai yra gana įtemptas, todėl populiariausios vietos dažnai išnuomojamos gana anksti – dar rugsėjo mėnesį.

Ieškant vietos šventei, atsižvelkite į jos dydį, lokaciją, teikiamas paslaugas – ar vietoje gaminamas  maistas, ar yra garso aparatūra ir pan. Taip pat, jei ketinate šėlti iki paryčių, rinkitės nuo miesto kiek nutolusią sodybą vietoje restorano gyvenamajame rajone.

 • Išsirinkite vakarėlio temą

Teminiai vakarėliai pastaraisiais metais tampa vis populiaresni. Nors neretai tikima, jog išrinkę vakarėlio temą organizatoriai tik apsunkins renginio dalyvius, tačiau tematika vakarėlį pavers įsimintinesniu ir įdomesniu. Taip pat, turint vakarėlio temą, bus lengviau papuošti salę, sugalvoti žaidimus bei kitas pramogas.

 • Raskite šventės vedėją

Itin svarbi gero vakarėlio dedamoji – renginio vedėjas. Patyręs ir savo darbą išmanantis vedėjas turi žinoti, kaip pralinksminti skirtingas auditorijas, kuriuos šventės dalyvius pakalbinti, o kurie vengs viešumo, ką daryti susidūrus su šventės dalyvių pasyvumu.

 • Suplanuokite pramogas

Visą vakarą sėdėti prie stalo, užkandžiauti ir gurkšnoti gėrimus tapo nebemadinga. Jei norite sukurti nepamirštamą šventę savo kolektyvui, sugalvokite žaidimus ir kitas pramogas, kurios keltų geras emocijas, juoką ir leistų pasijusti bendros komandos dalimi.

 • Išsiųskite įmonės darbuotojams kvietimus

Įmonės darbuotojams praneškite apie renginį su tiksliomis detalėmis – vieta, laiku, renginio tema ir kita svarbia informacija.

Įmonės šventė sodyboje – GYLYNĖ

Jei ieškote vietos įmonės vakarėliui, susisiekite su sodybos GYLYNĖ komanda! Vos 15 minučių nuo Kauno centro nutolusi sodyba įsikūrusi aplink vaizdingą tvenkinį sename, jau daugiau nei 80 metų skaičiuojančiame liepų bei obelų sode.

Jūsų šventės metu GYLYNĖS komanda yra pasiruošusi pasirūpinti:

 • Sodybos nuoma – galite rinktis iškilmingą didžiąją salę, talpinančią iki 80 žmonių, arba jaukią mažąją salę, talpinančią iki 35 žmonių;
 • Aukščiausios kokybės maistu ir profesionaliu aptarnavimu;
 • Nakvyne, kurios metu galime apgyvendinti iki 60 žmonių;
 • Papildomomis pramogomis – pirtimi bei lauko žaidimais.

Jūsų klausimų laukiame:

 • El. paštu: info@gylyne.lt
 • Telefonais: +37061120191, +37061120192.

Daugiau naujienų sekite mūsų FACEBOOK ar INSTAGRAM.

Komentarų nėra

Leave a Reply