fbpx

Lauko erdvė

Šventė lauke - sodyba GYLYNĖ
Įmonės šventė - sodyba GYLYNĖ
Vakarėlis sodyboje GYLYNĖ.
  • Originalus šventės formatas.
  • Po atviru dangumi.
  • Išskirtinis meniu.
  • Didelė originalių žaidimų pasiūla.
  • Stilinga aplinka fotosesijoms.

Visai greta didžiosios mūsų salės išsidėsčiusioje lauko terasoje bei pavėsinėje galime įgyvendinti skirtingus jūsų šventės tikslus. Tai gali tapti vieta jūsų vestuvių ceremonijai, šventiniai vakarienei ar furšetinio stalo principu patiektoms vaišėms.

Vakarienės metu po pavėsinės stogu galime sutalpinti apie 30 žmonių. Visoje, ne vien po stogu išsidėsčiusioje erdvėje – 50 ir daugiau. Taip pat, kaip ir šventės didžiojoje salėje metu, jums galime pasiūlyti norimos formos stalus bei reikiamas dekoracijas ir kitus šventinius stalo serviravimo atributus.

Planuojant laisvesnės koncepcijos vakarėlį, lauko erdvė gali transformuotis į laisvą ir nesuvaržytą vietą. Furšetiniu principu paruoštoje erdvėje lengvai tilps gausus būrys jūsų draugų bei artimųjų.

PRAMOGOS IR UŽSIĖMIMAI

Jaukiame senųjų liepų ir obelų sode gausu vietos jūsų vaizduotei ir norimoms pramogoms įgyvendinti. Galite jaustis laisvai ir įgyvendinti norimus užsiėmimus tol, kol jie yra draugiški mūsų sodybos aplinkai.

Pristigus idėjų jų pasiūlyti galėsime ir mes. Sodybos erdvėje pramogų rasite ne vieną – įvairūs žaidimai vaikams ir suaugusiems, pirties ir maudynių natūraliame tvenkinyje pramogos, pasivaikščiojimai ir, žinoma, plati terasa jūsų šokiams.

Tiesa, kalbant apie pramogas ir užsiėmimus, svarbu paminėti, kad garso ar kitų apribojimų mūsų sodyboje nėra. Tad, tiek muzika, tiek fejerverkai, tiek ugnies šou gali vykti tada, kada norite ir tiek laiko, kiek norite.

NUVYLUS ORŲ PROGNOZEI – PLANAS B

Bijote lietaus? Vėjo? Žaibo ir griaustinių? O mes ne! Subjurus orams jūsų šventę perkelsime į vidų – jaukią, dailią, erdvę ir šviesią didžiąją sodybos salę. Vos tik oras pasitaisys, vakarėlį galėsite perkelti atgal po atvirtu dangumi.

JAUKI ŠVENTĖ LAUKE – SODYBOJE GYLYNĖ

Ieškodami įdomių ir dar neišbandytų idėjų šventės organizavimui Kaune – aplankykite sodybą GYLYNĖ. Aprodysime, papasakosime, patarsime ir padėsime suorganizuoti nepamirštamą vestuvių, gimtadienio, krikštynų šventę ar artimų žmonių susibūrimą.

Visų jūsų klausimų laukiame ČIA nurodytais kontaktais arba Facebook žinute.

Galerija