fbpx

Vestuvės po atviru dangumi: privalumai ir trūkumai

Vestuvės po atviru dangumi - sodyba GYLYNĖ
Vestuvės po atviru dangumi - sodyba GYLYNĖ
Vestuvės po atviru dangumi – sodyba GYLYNĖ

Vestuvės po atviru dangumi – skamba romantiškai ir jaukiai, tačiau kyla dvejonių ar šis vestuvių konceptas nesukels pernelyg daug rūpesčių ir papildomo streso? Sodybos GYLYNĖ komanda dalinasi pagrindiniais šventės po atviru dangumi privalumais, trūkumais ir patarimais.

PRIVALUMAI

 • Vaizdingas peizažas

Vienas didžiausių vestuvių po atviru dangumi privalumų – natūralus gamtos grožis. Gaivi žaluma, ošiantys medžiai, romantiškas saulėlydis, vandens panorama? Taip, gamtos apsuptyje tikrai galite sukurti tikrą vestuvių pasaką!

 • Neapribojanti erdvė

Dar vienas akcentas, kuriuo džiaugiasi jaunieji nusprendę vestuvių šventę organizuoti lauke, yra svečių neapribojanti erdvė. Atviros lauko erdvės suteikia daugiau laisvės, vejos žaidimams ar kitoms pramogoms. Taip pat erdvė po atviru dangumi puikus pasirinkimas, jei vestuvėse dalyvauja vaikai. Lauke galite įrengti atskirą vaikų zoną, kur mažieji galės žaisti, bėgioti ir lieti savo energiją.

 • Daugiau kūrybinių sprendimų

Lauko aplinka suteikia galimybę atverti savo vaizduotę ir įgyvendinti kūrybiškiausius vestuvių dekoro sprendimus, kurių nepavyktų realizuoti uždaroje erdvėje. Svajojate apie išskirtinę vestuvių ceremoniją tarsi iš Holivudo kino filmų? O galbūt norite, jog po dangaus skliautu žibėtų galybė lempučių? Visus šiuos sprendimus nevaržomi galėsite įgyvendinti lauko erdvėje.

 • Nuotraukos natūralioje šviesoje

Ne vienas fotografas patvirtins – natūrali šviesa padeda sukurti tobulas nuotraukas! Tačiau nemanykite, jog fotosesijai gamtoje būtina skaisčiai šviečianti saulė. Fotografai pabrėžia, jog keli debesėliai danguje nuotraukų nesugadins, atvirkščiai, tai padės sumažinti kontrastus ir paslėps išryškėjusius šešėlius.

Vestuvės po atviru dangumi - sodyba GYLYNĖ
Vestuvės po atviru dangumi – sodyba GYLYNĖ

TRŪKUMAI

 • Nenuspėjamas oras

Žinoma, vienas didžiausių šventės po atviru dangumi minusų – nenuspėjamas oras. Šventę pradėjus organizuoti prieš metus ar pusmetį oro nuspėti tikrai nepavyks, todėl visad reikėtų pasirūpinti atsarginiu variantu. Jei šventę organizuojate sodyboje – planas B gali būti erdvi sodybos salė.

 • Patogumų trūkumas

Vestuvių šventę sugalvojus rengti tuščioje pievoje ar miško proskynoje, gali tekti atsigabenti daugybę papildomų daiktų, galbūt net teks nuomotis elektros generatorių bei biotualetą. Todėl būtinai apgalvokite, ar toks pasirinkimas jums nesukels per pernelyg daug rūpesčių bei vargų. Vėlgi, jei ceremoniją planuojate sodybos teritorija ir ši problema – visai ne problema.

Vestuvės po atviru dangumi – sodyboje GYLYNĖ!

Vestuvės po atviru dangumi - sodyba GYLYNĖ
Vestuvės po atviru dangumi – sodyba GYLYNĖ

Ieškote jaukios vietos vestuvėms po atviru dangumi? Sodyba GYLYNĖ jums gali pasiūlyti:

 • ceremonijai ir šventei tinkamą pavėsinę;
 • jaukią lauko erdvę, apsuptą senųjų sodybos liepų bei obelų, su tvenkinio panorama greta;
 • Jūsų poreikius atitinkantį šventinį meniu;
 • profesionalų aptarnavimą visos šventės metu;
 • skirtingų tipų svečių sėdėjimo galimybę (apvalūs / stačiakampiai stalai);
 • stalo ir kėdžių papuošimus bei dekoracijas;
 • pagal Jūsų norus apipavidalinamą lauko teritoriją;
 • nakvynę (55 žmonės);
 • pirties, lauko žaidimų bei vaikų žaidimo erdvės pramogas.

Tiesa, taip pat galime garantuoti, jog subjuręs oras nesugadins jūsų šventės! Užklupus lietui, jūsų šventę greitai perkelsime į erdvę ir jaukią didžiąją salę. O vos lietus išsisklaidys, šventę galėsite pratęsti po atviru dangumi.

Įsimintiniausias Jūsų šventes planuoti pradėkime jau DABAR! Susisiekite spustelėję ČIA.

Daugiau naujienų sekite mūsų FACEBOOK ar INSTAGRAM.

Komentarų nėra

Leave a Reply