fbpx

Įmonės vakarėlis Kaune – moderniai, smagiai ir be rūpesčių

Įmonės vakarėlis Kaune - sodyboje GYLYNĖ
Įmonės vakarėlis Kaune - sodyboje GYLYNĖ.
Vakarėlis Kaune – sodyboje GYLYNĖ.

Įmonės vakarėlis Kaune – nuo ko pradėti? Žinoma, jog nuo vietos! Besiruošiančius organizuotis darbo komandos susibūrimą, konferenciją ar šventę kviečiame aplankyti mus – vos 15 min. nuo Kauno centro nutolusią sodybą GYLYNĖ. Pavaišinsime jus gardžiu puodeliu kavos, aptarsime jūsų renginio ir komandos poreikius bei mūsų sodybos galimybes.

Įmonės vakarėlis Kaune – sodyboje GYLYNĖ

Įmonės vakarėlis Kaune - sodyboje GYLYNĖ.
Įmonės vakarėlis Kaune – sodyboje GYLYNĖ.

Kuo GYLYNĖ patraukli organizuojantiems įmonės vakarėlį ar konferenciją? Visų pirma, patogiu susisiekimu. Esame įsikūrę 5 kilometrai nuo Kauno miesto, greta automagistralės VIA BALTICA. Dėl šios priežasties mus patogu pasiekti ne tik kauniečiams, bet ir iš kitų šalies miestų atvykstantiems jūsų kolegoms. Ne gana to, nenorintiems nakvoti nekils problemų dėl grįžimo namo, o vakarėlio biudžete nereikės įtraukti papildomo laukelio TRANSPORTAS. Į sodybą bei iš jos galėsite patogiai bei greitai atvykti pavežėjimo paslaugų ar taksi pagalba.

Įmonės vakarėlis Kaune - sodyboje GYLYNĖ.
Įmonės vakarėlis Kaune – sodyboje GYLYNĖ.

Antra, mūsų tikslas – nuimti kuo daugiau rūpesčių nuo jūsų pečių. Jūsų vakarėlio ar konferencijos sodyboje GYLYNĖ metu mūsų komanda pasirūpins:

  • šventine erdvės atmosfera.
  • daugialypiu ir pagal vakarėlio dalyvių poreikius parengtu, aukštos kokybės produktais bei originaliais skoniais pagrįstu vakarėlio meniu.
  • profesionaliu aptarnavimu viso vakarėlio metu.
  • komfortiška nakvyne.
  • gardžiais furšetinio stalo tipo pusryčiais (esant poreikiui – ir pietumis).
  • norintiems – pirties bei vandens pramogomis.

Taip pat sodyboje paruošta ir visa reikalinga vidaus bei lauko muzikos aparatūra, projektorius ir kiti šventės vietai būtini techniniai sprendimai.

Vienas kompleksas – trys skirtingos erdvės jums

Įmonės vakarėlis Kaune - sodyboje GYLYNĖ.
Įmonės vakarėlis Kaune – sodyboje GYLYNĖ.

Sodyba sudaryti iš trijų skirtingų erdvių – didžiosios salės, erdvios ir vaizdingos lauko pavėsinės su terasa bei mažojo pastato. Pagrindinei vakarėlio daliai pasirinkus didžiąją salę, galite naudotis tiek pavėsinės teikiamais privalumais, tiek mažuoju pastatu, galinčiu pasigirti smagiomis pirties pramogomis.

Reikėtų ir scenarijaus?

Neturite galimybių skirti daug laiko planavimui, tačiau norite smagios ir įtraukiančios vakaro programos? Vakarėlio scenarijumi galime pasirūpinti mes, įtraukdami savo partnerių paslaugas: originalius rankų darbo lauko bei vidaus žaidimus, mobilųjį barą bei renginio vedėją ir DJ.

Su galimu vakarėlio scenarijumi galite susipažinti ČIA.

Susisiekite

Įmonės vakarėlis Kaune - sodyboje GYLYNĖ.
Vakarėlis sodyboje GYLYNĖ.

Susisiekite su mūsų komanda, o mes pasistengsime, kad jūsų įmonės vakarėlis Kaune būtų tikrai pavykęs!

Jūsų klausimų laukiame:

  • El. paštu: info@gylyne.lt
  • Telefonais: +37061120191, +37061120192.

Komentarų nėra

Leave a Reply