fbpx

Vestuvių planavimas: 7 idėjos, kurios jūsų šventei suteiks unikalumo

Vestuvių planavimas
Vestuvių planavimas - sodyba GYLYNĖ.
Vestuvės sodyboje GYLYNĖ

Vestuvių planavimas – romantiškas laikas ar sunkus darbas? Nors varginančių akimirkų planavimo procese išvengti dažniausiai nepavyksta, tačiau svarbu nepamiršti, jog vestuvės turi pasakoti apie jus – jaunuosius. O kad tai padaryti būtų paprasčiau, dalinamės keletu idėjų, kurios jūsų šventę padės paversti dar unikalesne!

1) Pirmojo pasimatymo akcentai

Pirmasis pasimatymas – tai akimirka, nuo kurios prasidėjo judviejų istorija. Prisiminkite kaip susipažinote: kokioje vietoje pirmą kartą pasimatėte, ką veikėte, kokios svarbiausios detalės iš tos dienos išliko atmintyje. Visus šiuos elementus galite panaudoti vestuvių kvietimuose, dekore, maisto pateikime ar šventės programoje.

2) Kitokia svečių knyga

Svečių knyga yra unikalus ir gražiausias vakaro emocijas išsaugoti padedantis atributas. Pagalvokite, kaip šią detalę galite personalizuoti! Vietoje klasikinės palinkėjimų knygos rinkitės kažką savito, atspindinčio jūsų porą.

Esate krepšinio gerbėjai? Paprašykite, jog svečiai trumpus palinkėjimus užrašytų ant krepšinio kamuolio. O galbūt nepaprastai mėgstate meną? Tuomet pastatykite molbertą su drobe, dažų kibirėlį ir leiskite svečiams sukurti meno kūrinį!

3) Vestuvių grojaraštis – pagal jūsų skonį

Vestuvių planavimas - sodyba GYLYNĖ.
Vestuvės sodyboje GYLYNĖ

Niekas nepaneigs, jog muzika yra viena svarbiausių vestuvių šventės atmosferos kūrėjų. Todėl, jei svarstote, ar muzikinį grojaraštį kurti patiems, ar šį darbą patikėti didžėjui, rekomenduojame rinktis pirmąjį variantą. Juk tiek savo, tiek svečių muzikinį skonį jūs žinote geriausiai!  

4) Kurdami kvietimus pasitelkite fantaziją

Vestuvių kvietimai – dar viena sritis, kur galite pademonstruoti savo originalumą. Štai keletas idėjų: parašykite unikalų tekstą kiekvienam svečiui, kvietimą leiskite sukurti dirbtiniam intelektui arba integruokite QR kodą, nukreipiantį į specialiai svečiui skirtą video kvietimą. Neribokite savo fantazijos ir taip nustebinkite svečius!

5) Momentinės nuotraukos – jaukiausiems prisiminimams įamžinti

Momentinės nuotraukos vestuvėse tikrai nėra naujiena, tačiau dauguma sutiks, jog tai be galo smagi ir jauki pramoga. Šventės metu darytas nuotraukas galite išnaudoti tiek vestuvių dekorui, sukuriant momentinių nuotraukų sienelę, tiek padovanoti jas svečiams, kaip prisiminimą apie jūsų meilės dieną.

6) Personalizuoti gėrimai

Jau kurį laika viena populiariausių pramogų vestuvėse – kokteilių barai su profesionaliais barmenais. Jei ir jūs savo šventėje nusprendėte turėti nuosavą kokteilių barą, sudarinėdami kokteilių meniu, į jį įraukite ne tik klasikinius kokteilius, bet ir specialiai šventei sukurtus gėrimus. Šiems kokteiliams nepamirškite sugalvoti įdomių, savitų arba šmaikščių pavadinimų.

7) Vestuvių tema – gražiai visumai palaikyti

Pradėjote planuoti vestuves, tačiau nežinote nuo ko pradėti? Jei sunku sukurti vientisą šventės konceptą ir visas detales sujungti į gražią visumą – pasirinkite šventės temą. Taip bus lengviau išsirinksite tiek dekorą, tiek desertus, tiek kitus šventės elementus.

O, jei kyla klausimas – kaip pasirinkti temą? Pagalvokite, galbūt turite mėgstamiausią spalvą, šalį, filmą, serialą ar kitą jūsų asmenybes atskleidžiantį elementą, su kuriuo norėtumėte sieti gražiausią savo gyvenimo šventę.

Vestuvių planavimas - sodyba GYLYNĖ
Vestuvės sodyboje GYLYNĖ.

Vestuvių planavimas – sodyboje GYLYNĖ!

Pradedate planuoti vestuves? Užsukite į sodybą GYLYNĖ! Tai vos 15 minučių nuo Kauno centro nutolęs kompleksas, išsidėstęs aplink vaizdingą tvenkinį sename, jau daugiau nei 80 metų skaičiuojančiame liepų bei obelų sode.

Jūsų šventės metu GYLYNĖS komanda yra pasiruošusi pasirūpinti:

  • Vietos nuoma – galite rinktis iškilmingą didžiąją salę, talpinančią iki 80 žmonių, jaukią mažąją salę, talpinančią iki 35 žmonių, arba išskirtinę erdvę po atviru dangumi;
  • Aukščiausios kokybės maistu ir profesionaliu aptarnavimu;
  • Nakvyne, kurios metu galime apgyvendinti iki 60 žmonių;
  • Skoningomis salės ir lauko dekoracijomis;
  • Papildomomis pramogomis – pirtimi bei lauko žaidimais.

Aplankykite mus! Aprodysime, papasakosime, patarsime ir padėsime suorganizuoti nepamirštamas vestuves.

Įsimintiniausias Jūsų šventes planuoti pradėkime jau DABAR! Susisiekite spustelėję ČIA.

Daugiau naujienų sekite mūsų FACEBOOK ar INSTAGRAM.

Vestuvių planavimas - sodyba GYLYNĖ
Vestuvės sodyboje GYLYNĖ.

Komentarų nėra

Leave a Reply