fbpx

Vieta vestuvėms Kaune: šventinės tendencijos

Vieta vestuvėms Kaune - sodyba GYLYNĖ
Vieta vestuvėms Kaune - sodyba GYLYNĖ

Vieta vestuvėms Kaune! Turbūt sutiksite, jog vestuvių vietos pasirinkimas yra vienas reikšmingiausių, o dažnai – ir sudėtingiausių, šventės planavimo etapų.  Tad, siekiant kiek palengvinti šį atsakingą sprendimą, dalinamės šiųmetinėmis vestuvių vietų tendencijomis ir idėjomis.

#1 – Vestuvės gamtoje

Viena iš pagrindinių 2021 metų vestuvių tendencijų – šventė gamtoje. Kone svarbiausia priežastis lėmusi šios tendencijos atsiradimą, žinoma, yra saugumas. Tačiau vestuvės po atviru dangumi turi ir daugybę kitų privalumų – grynas oras, vaizdingas peizažas, jaukesnė ir mažiau įpareigojanti aplinka, papildomų pramogų galimybės. Galiausiai, fotografai teigia, jog natūralioje lauko šviesoje darytos nuotraukos būna natūralesnės, išraiškingesnės ir jaukesnės.

#2 – Lempučių girliandos

Vieta vestuvėms Kaune - sodyba GYLYNĖ

Jau kelerius pastaruosius metus vestuvių vietos dekoro elementas numeris vienas yra lempučių girliandos. Iš lempučių galima formuoti užuolaidas, kurti nematomas sienas ar stogą, dekoruoti fotosienelės vietą ar stalus. Ir visiškai nesvarbu, ar šventę organizuojate uždaroje erdvėje, ar po atviru dangumi, švieselėmis puoštos erdvės tikrai padės sukurti romantišką, jaukią ir netgi magišką atmosferą!

#3 – Kelionė, nekeliant kojos iš Lietuvos

Dar visai neseniai vestuvės užsienyje buvo tapusios įprasta praktika, kurią rinkosi vis daugiau porų. Deja, pandeminė situacija viską apvertė aukštyn kojomis. Visgi, liūdėti dėl to per daug nereikia, kadangi vestuvių organizatoriai kviečia mėgstamą šalį atsigabenti į savo vestuves!

Vieta vestuvėms Kaune - sodyba GYLYNĖ

Svajojate apie ryškias tropines vestuves? Aplinką dekoruokite dekoratyvinėmis palmėmis bei ryškiais gėlių žiedais, o svečius vaišinkite saldžiais tropiniais kokteiliais. O galbūt visad troškote vestuvių Prancūzijos pietryčiuose? Provanso tematiką sukurti padės purpurinės spalvos akcentai, levandų dekoras bei jų kvapas.  Vestuvės Italijoje? Dekoracijoms naudokite kuo daugiau žalumos – alyvmedžių ar rozmarinų šakeles, gyvas gėles, bazilikus ar citrinas. Žinoma, nepamirškite ir itališkos virtuvės šedevrų bei visame pasaulyje vertinamo itališko vyno. Kiekviena šalis gali atkeliauti pas jus, tereikia šiek tiek kūrybiškumo!

#4 – Grįžimas prie šaknų

Dar viena ryški vestuvių tendencija – grįžimas prie šaknų. Tai tikrai nereiškia, jog visi tradicinių vestuvių elementai sugrįžta į madą. Tačiau vestuvių organizatoriai pastebi, jog vis daugiau porų šventės dekorui renkasi modifikuotus tautosakos elementus, gamtos gėrybes – samanas, uogas, įvairius miško augalus, laukų gėles.

#5 – Brunch stiliaus vestuvės

Dar viena sparčiai populiarėjanti tendencija šiais metais yra brunch stiliaus vestuvės. Jei esate vyturių pora ir norite jaukios šventės su pačiais artimiausiais žmonėmis, tuomet, kodėl gi nesurengus tokio tipo vestuvių? Vėlyvųjų pusryčių vestuvėms puikiai tinka lauko terasos. O jei norite daugiau individualumo ir jaukumo, terasos ieškokite už miesto ribų.  

Tiesa, jei vis dėlto, norite ir vakarinės šventės dalies, vėlyvuosius pusryčius su mimozomis galite pasilikti antrajai šventės dienai!

#6 – Tvarios vestuvės

Tvarumo tendencija pasaulyje populiari jau pastaruosius kelerius metus, tačiau tokio tipo vestuves vis labiau ima populiarėti ir Lietuvoje. Ką reiškia tvarios vestuvės? Išties tokios vestuvės nedaug kuo skiriasi nuo klasikinių. Pagrindinis skirtumas – aplinkai draugiškesni sprendimai.

Tad, jei norite į savo vestuves įtraukti bent žiupsnelį tvarumo, atsisakykite vienkartinių indų ir taurių, o jas keiskite į daugkartinio naudojimo, rinkitės sezoninį maistą ir gėles, naudokite daugkartines dekoracijas, o vestuvinius drabužius nuomokitės, pirkite iš antrų rankų arba siūkitės pas lietuvių kūrėjus.

Vieta vestuvėms Kaune – SODYBA GYLYNĖ!

Vieta vestuvėms Kaune - sodyba GYLYNĖ

Jei ieškote vietos vestuvėms Kaune, kviečiame aplankyti sodybą GYLYNĖ! Vos 15 minučių nuo Kauno centro nutolusi sodyba įsikūrusi aplink vaizdingą tvenkinį sename, jau daugiau nei 80 metų skaičiuojančiame liepų bei obelų sode.

Jūsų šventės metu GYLYNĖS komanda yra pasiruošusi pasirūpinti:

  • Vietos nuoma – galite rinktis iškilmingą didžiąją salę, talpinančią iki 80 žmonių, jaukią mažąją salę, talpinančią iki 35 žmonių, arba išskirtinę erdvę po atviru dangumi;
  • Aukščiausios kokybės maistu ir profesionaliu aptarnavimu;
  • Nakvyne, kurios metu galime apgyvendinti iki 60 žmonių;
  • Skoningomis salės ir lauko dekoracijomis;
  • Papildomomis pramogomis – pirtimi bei lauko žaidimais.

Įsimintiniausias Jūsų šventes planuoti pradėkime jau DABAR! Susisiekite spustelėję ČIA.

Daugiau naujienų sekite mūsų FACEBOOK ar INSTAGRAM.

1 komentaras

  • Reply Vestuvės lauke Kaune: viskas, ką reikia žinoti organizuojant vestuves po atviru dangumi - Sodyba „Gylynė“ 8 kovo, 2021 at 4:31 pm

    […] Kaune? Tikrai TAIP! Juk vestuvės gamtos apsuptyje – viena pagrindinių 2021 metų vestuvių tendencijų. Dėl šios priežasties šiandien dalinamės patarimais, ką reikia žinoti organizuojant vestuves […]

  • Leave a Reply